Wsparcie GeoEdukacji poprzez Patronite jako prezent

Zbliża się czas świąteczno noworoczny. Czyli mnóstwo okazji do dawania prezentów. Czy może być cos lepszego niż cztery prezenty w jednym? Teraz jest właśnie taka okazja.

W serwisie Patronite możesz zakupić wsparcie serwisu GeoEdukacja jako prezent dla znajomego lub rodziny.

Pierwszy prezent:

Osoba obdarowana kuponem otrzymuje dostęp do materiałów GeoEdukacji. Idealnych dla maturzystów, osób przygotowujących się do olimpiady czy uczniów klas z rozszerzoną geografią.

Drugi prezent:

Sam dając prezent swoim bliskim czujesz się wspaniale, a trudno znaleźć tak przydatne i tak tanie prezenty 😉

Trzeci prezent:

Ja również coś dostaję. Pieniądze przeznaczam na kawę, zakup sprzętu, rachunek za prąd. Szału nie ma, ale robi się miło.

Czwarty prezent:

To dzięki wsparciu poprzez Patronite powstają bezpłatne podcasty dla szkoły podstawowej. Wspierając rozwój serwisu dajesz prezent wszystkim dzieciakom szkół podstawowych, które mogą bezpłatnie korzystać z podcastów GeoEdukacji. Wsparcie poprzez Patronite motywuje mnie także do tworzenia i prowadzenia serwisu na stronie www, kanału w serwisie YouTube oraz popularyzacji geografii w mediach społecznościowych.

Kupon jest ważny 3 miesiące.
Możesz zdecydować, czy po tym czasie kupon ma trafić do Autora czy chcesz otrzymasz zwrot pieniędzy.

Kliknij w link poniżej aby przejść do strony Patronite, gdzie można zakupić kupon:
PLN 5 miesięcznie
  • Zostajesz wymieniony jako Patron na stronie www (jeżeli nie masz ustawionego anonimowego wsparcia)
PLN 10 miesięcznie
PLN 25 miesięcznie
PLN 40 miesięcznie
  • Ponad 1000 pytań maturalnych do rozwiązywania w formie quizów online
  • Dodatkowe materiały wideo
PLN 150 miesięcznie
  • Ponad 1000 pytań maturalnych do rozwiązywania w formie quizów online
  • Dodatkowe materiały wideo
  • Twoje nazwisko lub nazwa firmy trafia do listy współproducentów na stronie GeoEdukacji, oraz w opisie odcinka (zarówno w serwisach podcastowych jak i na youtube).
patronite-logos-1

GeoEdukacja to grypodcasty, kanał youtube i ta strona internetowa.

Wspieraj działalność GeoEdukacji w serwisie Patronite

Najnowsze posty:

Wpływ zmian klimatu na wybrane geozagrożenia

Poniższa grafika wykonana jest na podstawie materiałów dostępnych na stronie berkeleyearth.org, jednak postanowiłem ją uzupełnić

15. Relacje człowiek środowisko 18. Problemy współczesnego świata 3. atmosfera

Siła Coriolisa

Siła Coriolisa Siła Coriolisa działa na wszystkie ciała na naszej planecie, które poruszają się na

2. ziemia we wszechświecie

Geografia – klasa 1

Poniżej znajdziecie informacje na temat tego, gdzie znaleźć komplet materiałów multimedialnych przeznaczonych do geografii na

1. Metody badań 2. ziemia we wszechświecie 3. atmosfera 4. hydrosfera 5. litosfera

Kenia. Turystyczny potencjał

Posłuchaj tego tekstu w formie podcastu: Kenia to kraj, który sąsiaduje z omawianą wcześniej Etiopią.

15. Afryka

Rekordowy 2023

No i niestety mamy kolejny rekord. 2023 to był najcieplejszy rok w historii pomiarów. Tym

15. Relacje człowiek środowisko 18. Problemy współczesnego świata