I Konkurs GeoEdukacji na plakat ekologiczny

Regulamin

  1. Celem konkursu jest promowanie postaw proekologicznych poprzez tworzenie treści o tematyce ekologicznej oraz dzielenie się nimi.

  2. Organizatorem konkursu jest portal GeoEdukacja we współpracy z XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta w Lublinie z klasami wojskowymi

  3. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych

  4. Zadanie konkursowe składa się z dwóch elementów:

A) wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej

B) udostępnienie go na swoim profilu facebook

  1. Wytyczne do wykonania plakatu: plakat powinien w swojej treści nawiązywać do szeroko rozumianej tematyki ekologicznej (za pomocą użytego tekstu/hasła lub elementów graficznych).

  2. Szczegóły techniczne plakatu: plakat można wykonać w dowolnej technice (farby, rysunek na papierze, grafika komputerowa). Na konkurs należy go jednak dostarczyć w postaci cyfrowej w postaci zdjęcia lub skanu pracy (format pliku jpg lub png, maksymalny rozmiar 5mb)

  3. Szczegóły zgłoszenia: zgłoszeń należy dokonać wysyłając na adres mailowy info@geoedukacja.edu.pl wiadomość, w której znajdą się następujące elementy: plik cyfrowy z plakatem, link do udostępnionego postu z plakatem na swoim profilu facebook (należy pamiętać o tym, aby plakat był udostępniony jako publiczny)

  4. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę

  5. Przebieg konkursu:

A) termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30. 10.2021

B) po zakończeniu terminu nadsyłania prac zostaną wybrane 3 zwycięskie prace, które otrzymają nagrodę główną. Zwycięskie prace zostaną ogłoszone Dnia 16 listopada na profilu facebook GeoEdukacja

C) Z nadesłanych prac zostanie wybranych maksymalnie 20, które w dniu 5 listopada zostaną opublikowane w galerii internetowej na profilu facebook GeoEdukacja. W podziękowaniu za włączenie się w promocję postaw ekologicznych wszyscy autorzy wybranych prac otrzymają nagrodę dodatkową.

D) W dniach 5-15 listopada odbędzie się głosowanie internautów. Autorzy 3 prac, które zdobędą najwięcej polubień otrzymają nagrody główne. W sytuacji gdyby prace nagrodzone przez jury pokrywały się z wynikami głosowania internautów nagrody główne przypadną kolejnym 3 pracom z największą liczbą polubień.

E) Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na profilu facebook GeoEdukacji oraz stronie internetowej i profilu facebook XIV Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie

  1. Walory artystyczne przesłanych prac oceni jury składające się z pracowników Wydziału Artystycznego UMCS w składzie dr szt. Anna Beata Barańska oraz dr hab. Anna Perłowska – Weiser. Jury odpowiada za wybór zwycięskich prac oraz kwalifikację do galerii internetowej a w związku z tym szansę na zdobycie nagród w wyniku głosowania publiczności.

  2. Nagrody:

A) Główna nagroda w konkursie to półroczny dostęp do wszystkich podcastów GeoEdukacji dla patronów. Do zdobycia jest łącznie 6 nagród głównych (3 dla autorów prac wybranych przez jury, oraz 3 dla autorów plakatów z największą liczbą polubień).

B) Nagroda specjalna Dyrektora XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta

C) Nagroda dodatkowa – w ramach podziękowania za włączenie się w promocję postaw ekologicznych wszystkie osoby, których prace zostaną zakwalifikowane do galerii konkursowej mają możliwość korzystania ze wszystkich podcastów dla patronów GeoEdukacji po wsparciu serwisu kwotą 10zł (zamiast 25zł). Wsparcia można dokonać za pomocą systemu paypal lub portalu Patronite. Zniżka ważna do końca maja 2022 roku.

  1. Uczestnicy przesyłając prace na konkurs potwierdzają, że są ich autorami oraz akceptują regulamin.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia:

Pobierz regulamin w pliku pdf:

patronite-logos-1

GeoEdukacja to grypodcasty, kanał youtube i ta strona internetowa.

Wspieraj działalność GeoEdukacji w serwisie Patronite

Najnowsze posty:

Stany Zjednoczone – czy to jeszcze potęga gospodarcza?

To może na początku odpowiem na pytanie z tytułu: TAK.Nie musicie więc przewijać całej strony,

14. Usługi 16. Ameryki 18. Problemy współczesnego świata 8. Geografia polityczna

Współrzędne geograficzne

Są takie tematy, które trudno wytłumaczyć tylko za pomocą dźwięku. Czasami trzeba sięgnąć również po

1. Metody badań

Zmiany klimatu w przeszłości

Wykresy przedstawiające zmiany klimatu (średniej temperatury powietrza) w okresie nawet do 70 milionów lat temu.

15. Relacje człowiek środowisko 18. Problemy współczesnego świata 3. atmosfera

Konkurs “Geografia AI 2”

"Geografia AI 2" to druga edycja konkursu przeznaczonego dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz

inne

Szerokość geograficzna a klimat

Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na klimat danego miejsca jest szerokość geograficzna. To wraz z nią

3. atmosfera

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz