Grudniowa promocja na geograficzne podcasty GeoEdukacji

TYLKO do końca grudnia.

Jeżeli wykupisz subskrypcję podcastu z geografii przez Spotify – otrzymasz notatki z geografii z najważniejszymi zagadnieniami w formie map myśli.
Jeżeli szukasz materiałów do powtórki materiału na maturę z rozszerzonej geografii, to trafiłeś idealnie. W serii podcastów od GeoEdukacji znajdziesz:
– materiał z geografii rozszerzonej omówiony w formie podcastu 🎧 Dzięki temu możesz się uczyć w dodatkowym czasie (w trakcie spaceru🚶‍♀️, wizyty na siłowni 🏋️‍♀️, jazdy samochodem🚙) bez przemęczania oczu 👁 (sprawdź, ile czasu patrzysz w ekran swojego telefonu – może już więcej nie potrzeba?)
– Wydaje Ci się, że jesteś wzrokowcem👀 i słuchanie 👂nie jest dla Ciebie? Możesz być w błędzie, bo tylko 30% ludzi to osoby preferujące jeden styl zdobywania wiedzy i wcale nie jest powiedziane, że wszyscy z nich to wzrokowcy. Dlatego warto różnicować metody powtarzania materiału ze względu na zmysły, które angażują.
Część materiału jest dostępna bezpłatnie 🆓
– Omawiając zagadnienia zwracam uwagę na najważniejsze elementy i zawsze wyjaśniam procesy i zjawiska w jak najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób
– niektóre odcinki są w formie wideo, np. te dotyczące obliczeń w geografii.
– notatki w formie map myśli  stanowią doskonały skrót najważniejszych informacji. W pliku PDF przedstawionych jest 70 najważniejszych zagadnień z geografii.

Zalet jest więcej – spróbuj je odkryć. W tym artykule przedstawiam zalety podcastu – LINK.

Ile to kosztuje?

Dostęp do podcastów poprzez Spotify kosztuje zaledwie 19,99zł za jeden miesiąc. To połowa pizzy albo 12 minut zajęć z dobrym korepetytorem.

W tej cenie otrzymujesz dostęp do ponad 150 odcinków dostępnych tylko w subskrypcji, każdy z nich trwa przeciętnie kilkanaście minut. Kompletnie omówione są zagadnienia z klas 1-3 szkoły średniej. Odcinki dotyczące 4 klasy właśnie powstają. Dodatkowo osoby, które wykupią subskrypcję w grudniu – otrzymają wspomniane wcześniej notatki. Dzięki korzystaniu materiałów poprzez serwis Spotify nie musisz mieć stałego dostępu do internetu (Spotify umożliwia pobranie na telefon odcinków)

Zapoznaj się z playlistą maturalną na Spotify, zobacz ile wiedzy może być dla Ciebie dostępne: LINK

Jak wykupić dostęp?

Płatność jest realizowana przez platformę Spotify a dostęp do materiałów zyskujesz od razu po zaakceptowaniu płatności. Zrezygnować możesz w dowolnym momencie. Notatki w formie map myśli postaram się wysyłać w miarę na bieżąco. Jeżeli zależy Ci na czasie – wyślij do mnie mail z informacją, że wykupiłeś subskrypcję – po potwierdzeniu (muszę widzieć adres mailowy na liście subskrybentów) prześlę plik.

A oto szczegóły odnośnie płatności: LINK

patronite-logos-1

GeoEdukacja to grypodcasty, kanał youtube i ta strona internetowa.

Wspieraj działalność GeoEdukacji w serwisie Patronite

Najnowsze posty:

Wpływ zmian klimatu na wybrane geozagrożenia

Poniższa grafika wykonana jest na podstawie materiałów dostępnych na stronie berkeleyearth.org, jednak postanowiłem ją uzupełnić

15. Relacje człowiek środowisko 18. Problemy współczesnego świata 3. atmosfera

Siła Coriolisa

Siła Coriolisa Siła Coriolisa działa na wszystkie ciała na naszej planecie, które poruszają się na

2. ziemia we wszechświecie

Geografia – klasa 1

Poniżej znajdziecie informacje na temat tego, gdzie znaleźć komplet materiałów multimedialnych przeznaczonych do geografii na

1. Metody badań 2. ziemia we wszechświecie 3. atmosfera 4. hydrosfera 5. litosfera

Kenia. Turystyczny potencjał

Posłuchaj tego tekstu w formie podcastu: Kenia to kraj, który sąsiaduje z omawianą wcześniej Etiopią.

15. Afryka

Rekordowy 2023

No i niestety mamy kolejny rekord. 2023 to był najcieplejszy rok w historii pomiarów. Tym

15. Relacje człowiek środowisko 18. Problemy współczesnego świata